Pousada Abacateiro
Το άνετο ξενοδοχείο Pousada Abacateiro Vale do Capao περιλαμβάνει 6 δωμάτια με θέα στον κήπο.
Calango Trekking είναι σε απόσταση μόνο 300 μέτρων, ενώ ο Καταρράκτης Fumaca απέχει 4 χλμ. από τον ξενώνα. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι για την άνεση των πελατών.
Οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Taverna Vale Do Capao, που βρίσκεται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Pousada Abacateiro.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Tatu na Trilha4447 χλμ.
- BR - Trekking955 χλμ.
- Εθνικό Πάρκο Chapada Diamantina4894 χλμ.
- Morro Branco1363 χλμ.
- Geladinho1793 χλμ.
- Poco do Gaviao649 χλμ.
- Palmeira marca trilha Rio Preto2510 χλμ.
- Waterfall Rio Preto3161 χλμ.
- Καταρράκτες Cachoeira da Fumaça4816 χλμ.
- Calango Trekking663 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Λενσόις Σαπάντα Ντζιαμαντσίνα75 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Μίνι μπαρ
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Abacateiro;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Abacateiro μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Abacateiro;
Τo ξενοδοχείο Pousada Abacateiro παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Abacateiro;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του το άνετο ξενοδοχείο Pousada Abacateiro στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Abacateiro;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Pousada Abacateiro ξεκινούν από 31$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενώνας;
Σε ξενώνας μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δίκλινο δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο και Κλασικό τρίκλινο δωμάτιο.